Павло Скоропадський — останній гетьман України [Віктор Савченко] (fb2)


Віктор Васильович Савченко  

Биографии и Мемуары  

Павло Скоропадський — останній гетьман України [на украинском (uk)] 1.57 Мб   (читать)  (скачать fb2) (скачать исправленную)
  издано в 2008 г.   в серии Історичне досьє (post) (иллюстрации)

Павло Скоропадський — останній гетьман України (fb2)Добавлена: 14.03.2016 Версия: 1.11.
Дата создания файла: 2012-05-26
ISBN: 978-966-03-4058-9 Кодировка файла: UTF-8
Издательство: Фоліо Город: Харків
Поделиться:
   (Fb2-info)    (ссылка для форума)     (ссылка для блога)     (QR-код книги)  

Аннотация

Нова книжка відомого історика В. Савченка присвячена Павлу Скоропадському, останньому гетьману України, діяльність якого пов'язана з бурхливими подіями епохи Громадянської війни. Кавалергард і генерал, найбагатший поміщик, плоть від плоті вищого світу Петербурга, що успішно робив кар'єру й особисто знав імператора, він волею долі стає диктатором України. Оцінювати гетьмана Скоропадського можна і як «лиходія», і як «праведника», але саме своєю неоднозначністю він і цікавий. Лев Троцький називав його українським Бонапартом, генерал Денікін — другим Мазепою. Ким же він був насправді?
Відповідь на це запитання допоможе знайти книжка, при написанні якої автор використав архівні матеріали, документальні джерела, спогади учасників подій.


Рекомендации:

эту книгу рекомендовали 0 пользователей.
Прежде чем рекомендовать книгу, хорошо подумайте. Рекомендация - это высшая оценка, которую вы можете выставить книге. 10 по 5-балльной шкале.

  (Custom-info)
 (Оглавление)