Код да Вінчі (fb2)


Ден Браун   (перевод: Анжела Камʼянець)

Триллер  

Роберт Ленґдон - 2
Код да Вінчі [на украинском (uk)] 1.75 Мб   (читать)  (скачать fb2)
  издано в 2010 г.  (post) (иллюстрации)

Код да Вінчі (fb2)Добавлена: 09.04.2014 Версия: 1.0.
ISBN: 978-966-343-340-0 Кодировка файла: UTF-8
Издательство: Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвіля" Город: Харків
Поделиться:
   (Fb2-info)    (ссылка для форума)     (ссылка для блога)     (QR-код книги)  

Аннотация

Інтрига, навколо якої розгортаються події роману, пов'язана з одвічною загадкою людства: походження, особистість, родина Ісуса Христа. Відповіді на цю загадку активно, але з ризиком для власного життя, шукають герої книги — гарвардський учений Роберт Ленґдон та його несподівана супутниця, криптограф Софі.
Дивні, часом неймовірні відкриття чекають героїв на їхньому небезпечному, ризикованому шляху до істини. Але дійти до істини чи й пощастить аж майбутнім дітям героїв, які (знов інтрига!) можуть виявитися нащадками Ісуса Христа.


Меридиан про Браун: Код да Вінчі (Триллер) в 16:17 (+03:00) / 11-01-2016

Книга написана прекрасним теологом Деном Брауном відкриває нам безліч варіантів і домислів на історичну тему і подій минулого. Видатні особи минулого до цих пір хвилюють і розказують історію свого життя. Можливо всі події написані невірно, проте автор сміливо розкриває потаємні закутки біографій усіх представників цього роману, підкріплюючи як тільки можливо фактами свої домисли.
Хто знає чи все так відбувалося, але приховувати правду теж не варто. Звичайно, будуть і не вдоволені та наклепники, принаймні в такі темі, про яку і обговорює автор. Книга буде цікавою і для теологів та істориків. Хоча простим людям теж не завадить прочитати.

Рейтинг: -1 ( 1 за, 2 против).

Впечатления о книге:  


рейтинг 5  всего оценок - 2 , среднее 5

Оглавление