загрузка...
Перескочить к меню

Щоденник Анни Франк: суміш фальсифікацій та описань жіночих геніталій (fb2)

Книга 173076 устарела и заменена на исправленную


Олексій Токар  

Культурология  

Критика
Щоденник Анни Франк: суміш фальсифікацій та описань жіночих геніталій [на украинском (uk)] 317K   (читать) (читать постранично) (скачать fb2)
  издано в 2011 г.   в серии Ревізіонізм Голокосту (post)

Добавлена: 11.09.2012 Версия: 5.4.
Кодировка файла: Windows-1251
Издательство: Самвидав Город: Київ
Поделиться:
   (Fb2-info)    (ссылка для форума)     (ссылка для блога)     (QR-код книги)  

Аннотация

«Щоденник Анни Франк» вперше був виданий в 1947 році в Нідерландах і моментально став бестселером. Він перекладений багатьма мовами світу, безліч разів перевидавався і продавався публіці як справжній, власноруч написаний єврейською дівчинкою з Амстердама. Щоденник Анни Франк є офіційним міжнародним культурним надбанням — він включений до списку спадщини ЮНЕСКО "Пам'ять світу", також у 2009 році на порталі Onepoll.com він потрапив до ТОП-10 списку книжок, "які надихають читачів". В 2003 році цей твір видавався в Україні і "надихав" українців.
Однак в жанрі мемуарів та щоденників відомо чимало літературних містифікацій, які видавалися за справжні спогади або часописи життя різних відомих людей — достатньо згадати різні версії скандально відомих «Застільних бесід Гітлера». Але одне з найбільш сенсаційних викриттів пов'язано з книгою «Щоденник Анни Франк».

Теги: Амстердам Анна Франк будинок бізнес голокост концтабір лесбі містифікація пектин підробка скандал толерантність щоденник євреї
ОглавлениеЗагрузка...

Вход в систему

Навигация

Поиск книг

 Популярные книги   Расширенный поиск книг

Последние комментарии

Последние публикации

загрузка...