Стандартна хиба суспільно-політичної орієнтації єврейства [Леонід Шульман] (fb2)


Леонід Шульман  

Публицистика  

Історія України
Стандартна хиба суспільно-політичної орієнтації єврейства [на украинском (uk)] 120 Кб   (читать) (читать постранично) (скачать fb2) (скачать исправленную)
  издано в 2003 г.  (post) (иллюстрации)

Добавлена: 10.09.2012 Версия: 1.0.
Дата создания файла: 2011-07-29
Кодировка файла: Windows-1251 Город: Київ
Поделиться:
   (Fb2-info)    (ссылка для форума)     (ссылка для блога)     (QR-код книги)  

Аннотация

Автор розмірковує над суспільно-політичною орієнтацією єврейства в Україні, над їх поведінкою і соціальною орієнтацією євреїв у СРСР під час сталінізму та у післясталінську епоху, радить "українським" євреям обрати своє майбутнє, не гаяти часу на антиукраїнську діяльність та перейти від інтернаціоналізму на націоналістичну платформу. На думку Леоніда Шульмана, євреї мусять усвідомити, що, попри тимчасовий наступ русифікації, рано чи пізно на теренах їх батьківщини постане національна держава українців. Він доводить, що держава українців не є загрозою для єврейської меншини.


Рекомендации:

эту книгу рекомендовали 0 пользователей.
Прежде чем рекомендовать книгу, хорошо подумайте. Рекомендация - это высшая оценка, которую вы можете выставить книге. 10 по 5-балльной шкале.
Теги: антисемітизм антиукраїнизм ГУЛАГ демографі держава жидобільшовизм КГБ Київ манкурти нація пам ять політика Росія соціологія СРСР сіонізм Україна українофобія українці я євреї

 (Оглавление)